• baner-podstrona

Sosnowa Gospoda położona jest w niezwykle malowniczym Krasnobrodzie - dalekim od zgiełku i ciągłego pośpiechu. Otoczony malowniczymi wzgórzami Roztocza i Wyżyny Lubelskiej, w dolinie górnego biegu urokliwej rzeki Wieprz.

Pobyt u nas jest wręcz atrybutem spełnionego wypoczynku. Okoliczny śpiew ptaków, powietrze przesycone zapachem żywicy i naturalnego miodu – to bogactwa Roztocza wprawiające w subtelny nastrój.

W okresie, kiedy przyroda budzi się do życia, słońce świeci mocniej, a dni są dłuższe, każda chwila spędzona w naszej okolicy będzie kojarzyć się ze stuprocentowym odprężeniem i niebanalnym sposobem na odnowienie sił fizycznych i psychicznych.

Położenie naszego zakątka – w samym sercu Roztocza, jest doskonałym miejscem na rodzinne wyjazdy. Tereny te są przestrzenią, w której mali odkrywcy kreują własną, jakże oryginalną osobowość. To wizyta u nas daje możliwość dorastania wokół przyrody, korzystania z darów natury.

Okoliczna strzeżona plaża zachęca do aktywnego, rodzinnego wypoczynku połączonego z całkowitym bezpieczeństwem. Głębokość wody pozwala bowiem na spokojną kąpiel nawet najmłodszym amatorom zabawy. Spacery po nieopodal rosnących lasach są doskonałą formą na zacieśnienie więzi rodzinnych.

Postaw z nami na wyśmienity rodzaj wypoczynku.


1
2
3
4
5
5a
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Back to top